Title:

1 dzień życia. 16:00, Ambaras, Katarzyna Ferańska

Creator:

Januszczyk, Alina

Subject and Keywords:

Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" ; Dom Słów ; 1 dzień LBN ; Opowiadanie świata ; Jeden dzień z życia Lublina 2020 ; Jeden dzień z życia miasta ; Jeden dzień życia Lublina ; multimedialna opowieść ; web doc

Description:

Klient 1, na wejściu z szerokim uśmiechem mówi: Jak dobrze, że jesteście, zobaczy Pani jak schudłem. Klient 2: No w końcu, bo już tak przytyłem! Klientka 3: I jak sobie radzicie? Będziecie już na stałe? Zapach zupy czuć już od wejścia. Dziś w menu młoda kapusta z puree ziemniaczanym, daal Tadka i klasyczna pomidorowa. Do tego pyszne brownie kusi. Kasia jak zawsze wita gości swoim uśmiechem!"To nasz pierwszy dzień. I nie jest źle. Wydaliśmy ponad 50 zup. Stęskniliśmy się już za naszymi gośćmi. W końcu możemy się z nimi zobaczyć i porozmawiać. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze, poza tym te ostatnie miesiące pod kątem strat finansowych mocno odczuliśmy. Jesteśmy gotowi na powrót na całego!

Abstract:

1 dzień życia Lublina jest multimedialnym projektem, pokazującym obraz miasta uchwycony w różnych płaszczyznach i obszarach.

Publisher:

Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"

Publication place:

Lublin

Date:

2020-05-19

Resource Type:

fotografia

Format:

image/jpeg

Relation:

click here to follow the link

Coverage:

Polska -- Lublin -- ul. Kozia

Rights Management:

Copyright © Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"

Sygnature OBGTNN:

20200519_aj_013

×

Citation

Citation style: